Hizmetlerimiz

Islak Mekanlarınıza Çözümler…
Ürün gamımızda bulunan seramik, vitrifiye, armatür, duş tekneleri ve kabinleri, banyo dolapları ve banyo aksesuarları ile ürün satışının yanı sıra tasarım ve uygulama hizmetlerimiz ile de ıslak mekanlarınıza dair anahtar teslim çözümleri siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Seçtiğiniz ürünler ile yaşayacağınız mekanlardaki yerleşimini, kurulum ve uygulama öncesinde gözlerinizde canlandırmanıza yardımcı olabilmek amacıyla özel yazılım programlarımız ile meydana getirdiğimiz alternatif tasarımları satın alma süreci öncesinde sizlere sunmakta ve sizleri özgür ve doğru tercihlerde bulunmanıza yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Keşan’ı ve bölgemizdeki binaları mantoluyoruz…
Dünyamızda fosil yakıtlar hızla tükenirken birim fiyatları da hızla pahalanmakta. Bir yurttaş olarak ülkemizde mevcut kaynakları daha doğru kullanmak ve dış bağımlılığımız azaltmak amacıyla enerji tasarruf uygulamalarına yönelmemiz kaçınılmaz bir gerçek. Yaşadığımız mekanlarda ısınmak ve soğutmak için bir çok ısıtıcı ve soğutucu aygıtlar kullanmaktayız. Ve tüm odaklanmamız bu cihazların verimlilikleri üzerine. Ancak binalarımızdaki ısı kayıplarının daha yeni yeni farkındayız ve engellemek elimizde.

Binalarımızın iyi bir ısı yalıtımı ile %50’ye varan oranlarda enerji sarfiyatını azalttığı dan yaralandığı da bir gerçek. Yeğenler Yapı Malzemeleri olarak biz de Blue Safe Mavi Kale ürünlerinin satışının yanı sıra uygulamasını da gerçekleştiriyor binalarınızı giydirerek yaz – kış siz müşterilerimize tam çözüm sunuyoruz.

Copyright © 2015 Yeğenler - Tüm Hakları Saklıdır.

Telefon : 0284 712 37 37